CO₂-uitstoot (WLTP): 139 g/km
Bekijk deze prachtige Kia Stonic 1.0 T-GDi DynamicPlusLine Navi + Camera – ZEER COMPLEET uit 2020! Met een benzine motor en 100 PK onder de motorkap, biedt deze grijze SUV de perfecte combinatie van kracht en stijl. Met slechts 45104 kilometer op de teller, is deze auto klaar voor nog vele avonturen op de weg.
De Kia Stonic is uitgerust met een bandenspanningscontrolesysteem, wat zorgt voor een veilige rit doordat je altijd op de hoogte bent van de spanning in je banden. Het extra getinte glas aan de achterkant van de auto zorgt niet alleen voor een stoere uitstraling, maar biedt ook extra privacy en bescherming tegen de zon. Met de All Season Banden ben je klaar voor alle weersomstandigheden, waardoor je het hele jaar door in alle comfort kunt rijden.
De achteruitrijcamera van deze Kia Stonic maakt inparkeren en achteruit rijden een stuk eenvoudiger en veiliger. Geen gedoe meer met lastige parkeerplekken, want met de camera heb je altijd goed zicht op wat er achter de auto gebeurt. Het navigatiesysteem full map zorgt ervoor dat je altijd de juiste weg vindt, of je nu op bekend terrein bent of een nieuwe route verkent. Vertrouw op de GPS om je naar je bestemming te leiden, terwijl je geniet van een soepele en comfortabele rit in deze Kia Stonic.
Deze auto straalt niet alleen kwaliteit en klasse uit met zijn metallic lak en 5 deuren, maar biedt ook een scala aan handige en geavanceerde opties om je rijervaring te optimaliseren. Met de Kia Stonic 1.0 T-GDi DynamicPlusLine Navi + Camera ben je verzekerd van een complete en luxe uitvoering die voldoet aan al je wensen op de weg. Waar wacht je nog op? Neem vandaag nog contact met ons op bij VDNS Venlo B.V. en ontdek deze geweldige Kia Stonic zelf!